FAQ

Organizery należy czyścić na sucho szmatką z mikrofibry. Wkład z przegródkami jest wyjmowany, a więc bez problemu wyczyścisz swój organizer. UWAGA! Akrylu nie można myć alkoholem! 

W większości przypadków potrzebujemy od 2 do 6 dni roboczych na skompletowanie i przygotowane zamówienia do wysyłki. Maksymalny czas dostawy to 14 dni roboczych. Wiemy, że już nie możesz się doczekać dlatego zabieramy się do pracy!

W przypadku organizerów „na wymiar” potrzebujemy od 9 do 14 dni roboczych na zaprojektowanie, wyprodukowanie, kontrolę jakości i przygotowane zamówienia do wysyłki. Maksymalny czas dostawy to 30 dni roboczych.

W przypadku produktów marki Muri Muri czas wysyłki trwa od 2 do 5 dni. 

Tak, w ciągu 14 dni od otrzymania zamówienia masz możliwość zwrotu zamówienia. Nie przyjmujemy zwrotów w przypadku organizerów na wymiar!! Po więcej informacji kliknij tutaj.

W przypadku uszkodzonego produktu możesz złożyć reklamację. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

W zakładce sklep, wybierz pozycję „Organizery na wymiar WYCENA ONLINE„. Następnie wybierz organizer, który Cię interesuje. Zapoznaj się poprawnym sposobem zmierzenia szuflady, do której potrzebujesz organizer. Wpisz wymiary, a następnie wyświetli się cena. 

MUACC Group Sp. Z O.O. zwolnione jest z podatku VAT, możemy zatem wystawić fakturę bez VAT. W uwagach do zamówienia poproś o fakturę i prześlij dane firmy.

Jeśli mają Państwo więcej pytań zapraszamy do zakładki kontakt