Exclusive Makeup Holidays 3 – 2023

3 edycja Makeup Holidays to:

– 3 noclegi w przepięknym i luksusowym Uroczysku Siedmiu Stawów
– Dostęp do SPA by l’Occitane – basen, sauny
– Pełne wyżywienie przygotowane przez szefa kuchni Uroczyska (3 posiłki/dzień + przerwy kawowe podczas zajęć)
-6 Makeup Masterclass,
– Panel dyskusyjny z prelegentami,
– Wykład z zakresu pozyskiwania klientów social mediach,
– Integracja z innymi uczestnikami oraz prelegentami,
-Codzienne zajęcia BodyArt
– Uroczysta GALA na zakończenie warsztatów
– Pełny GiftBag od partnerów
– Dyplom uczestnictwa w EMH

Wideo z poprzedniej edycji

Dowiedz się więcej - Makeup Holidays

Trzecia edycja niezwykłego wydarzenia makijażowego, które łączy w sobie rozwój, odpoczynek, inspirację oraz integrację. Po wspaniałej drugiej edycji, organizujemy kolejne warsztaty w zupełnie nowej odsłonie. W tym roku ulepszyliśmy program warsztatów według Waszych próśb i naszych analiz. W programie jest więcej prelekcji w tym samym czasie trwania całego wydarzenia oraz czas wolny (m. in. SPA Time).

Stawiamy na konkretne zagadnienia makijażowe. Każdy prelegent skupi się na określonym temacie,  dzięki czemu prelekcje będą miały krótszą i konkretniejszą formę. Podczas niektórych Masterclass będą wykonywane elementy makijażu oraz stawiany nacisk na to właśnie zagadnienie. Każdy prelegent wciągnie Was w swój mocny temat bez zbędnego powtarzania tych samych kwestii.
Oczywiście w tym roku nie zabraknie Panelu Dyskusyjnego, który skradł Wasze serca oraz prelekcji o zdobywaniu klientek w social mediach. Na koniec naszych krótkich, ale intensywnych makijażowych wakacji odbędzie się Gala. My już nie możemy się doczekać!

Zapoznaj się z programem i odkryj z nami piękne miejsce, które zachwyca.

Tej edycji nie możesz przegapić! Pozwól sobie przeżyć makijażową przygodę, której nie zapomnisz.

Kiedy?

14-17.05.2023 r.

Jeszcze przed kulminacją sezonu ślubnego nabierzesz siły do działania i zdołasz ulepszyć swoje umiejętności makijażowe oraz biznesowe. To ostatni moment na wdrożenie zmian w Twojej firmie i nabycie nowych umiejętności przed najgorętszym okresem w roku. Trzecia edycja  😀
Uroczyste otwarcie EMH odbędzie się w niedzielę o 15:30, aby każdy mógł dojechać bez zrywania się o świcie. Wymeldowanie przewidziane jest na 17.05. po śniadaniu.

Miejsce

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel & Spa by L’Occitane to miejsce wielokrotnie polecane przez takie magazyny jak Vogue czy Elle. Ekologiczne i ekskluzywne miejsce wypoczynku dla wyjątkowych Gości. Zachwyca niepowtarzalną atmosferą XVI-wiecznego, renesansowego zamku, w którym zabytkowe wnętrza urządzono w nowoczesnym stylu. Dzięki położeniu hotelu z dala od miasta skorzystasz z uroków natury. Dla wszystkich uczestników jest zapewniony stały dostęp do strefy spa, w której znajdziesz basen, strefę saun, studio masażu i zabiegi na twarz. Nie zapomnijmy o wykwintnej kuchni jaką przygotują kucharze Restauracji przez cały okres trwania Makeup Holidays specjalnie dla nas.

lub zapoznaj się z pełnym opisem wydarzenia😉

Motyw przewodni - Work with client

Praca makijażysty jest bardzo złożona i opiera się na współpracy z ludźmi. Każdy klient może być inny nie tylko pod kątem charakteru :), ale również formy współpracy. Pracujemy przy sesjach zdjęciowych, ślubach oraz z klientkami indywidualnymi. Mierzymy się z wieloma trudnościami do pokonania takimi jak: pozyskiwanie klientek, obsługa, zapewnienie jakości usługi, zastosowanie różnych technik makijażu w zależności od potrzeby sytuacji.
Program trzeciej edycji został stworzony tak, abyś mogła się rozwinąć właśnie w tych aspektach. Podczas panelu dyskusyjnego porozmawiamy jak doświadczeni makijażyści radzą sobie z tymi wyzwaniami, a na Masterclassach dowiesz się jakie techniki użyć w pracy z różnym klientem. Całość dopełni nam prelekcja z pozyskiwania klienta w social mediach. Nie zapomnieliśmy o rozpieszczeniu ciała i duszy dlatego rano skorzystasz z treningów BodyArt, a w czasie wolnym zjesz pyszne jedzenie, porozmawiasz z uczestnikami oraz spędzisz miło czas w pięknym Hotelu (najpewniej w SPA lub w ogrodzie).

Prelegenci

O prelegentach

Makeup Masterclass

Stawiamy na konkretne zagadnienia makijażowe. Każdy prelegent skupi się na określonym temacie,  dzięki czemu prelekcje będą miały krótszą i konkretniejszą formę. Podczas niektórych Masterclass będą wykonywane elementy makijażu oraz stawiany nacisk na to właśnie zagadnienie. Każdy prelegent wciągnie Was w swój mocny temat bez zbędnego powtarzania tych samych kwestii.

Klaudia Jóźwiak
PHOTOSHOOT MAKEUP MASTERCLASS

Makijaż do sesji zdjęciowych to zupełnie inne podejście do tworzenia makeupu. Wymaga częstych zmian i dokładania wielu produktów w ciągu sesji. Klaudia zdradzi jak pracuje ze skórą, która musi być przede wszystkim plastyczna oraz opowie jak przeobrażać makijaż w szybkim tempie.Klaudia pokaże swój flagowy makijaż do sesji Beauty, który polega na doskonałej cerze, właściwym Glow oraz artystycznym podejściu. Pojawi się również ostra kreska, kreatywna rzęsa oraz kolor.

Adrian Świderski
BOY MAKEUP MASTERCLASS

Jedyny w swoim rodzaju Masterclass z makijażu męskiego. Adrian opowie jakie różnicę są w makijażu męskim pod kamerę oraz w codziennym życiu. Pokaże Wam jakie techniki stosuje malując mężczyzn i jakie doświadczenia zdobył pracując ze znanymi aktorami i artystami na całym świecie m.in. Adam Lambert, Lucien Leon Laviscount (znany z Emily w Paryżu). Adrian regularnie tworzy makijaże do sesji na okładki najbardziej cenionych magazynów takich jak Vogue, Harper’s Bazaar czy L’Officiel. Wśród jego klientów znajdują m.in.: Nicole Scherzinger, Paris Hilton, Grace Chatto – Clean Bandit, Edyta Górniak, Doda, Maja Sablewska…

Ewelina Krasoń
PROBLEMATIC SKIN MAKEUP MASTERCLASS

Wyjątkowy Masterclass skupiający się na zagadnieniu korekcji niedoskonałości i pracy ze skórą problematyczną. Ewelina poruszy temat doboru kosmetyków i technik, które zapewniają trwałość i krycie bez efektu maski. Cały Masterclass będzie poświęcony makijażu twarzy. Temat jest niezwykle ważny przy pracy z klientem indywidualnym, szczególnie podczas nadchodzącego sezonu ślubnego. Jeśli obawiasz się trudniejszych przypadków w swojej pracy, ten Masterclass jest dla Ciebie!

Kaja Karpienko
SMOKY EYES & LASHES MAKEUP MASTERCLASS

To będzie bardzo techniczny Masterclass! Jeśli zależy Ci na udoskonaleniu swoich makijaży oka, nie możesz przegapić tych zajęć. Podczas warsztatów Kaja dokładnie opowie o swojej technice nakładania, blendowania oraz rozmieszczeniu cieni. Do tego przedstawi swój sposób na klejenie rzęs, aby unosiły kącik zewnętrzny bez efektu przerysowania. Pokazane techniki będą bardzo uniwersalne, więc z łatwością wprowadzisz je w swoje prace!

Aleksandra Kaj
WEDDIN SKIN MAKEUP MASTERCLASS

Masterclass rozwijający umiejętności malowania Panien Młodych. Aleksandra przestawi swoje unikalne techniki trwałego makijażu skóry, który wygląda świeżo przez cały dzień i noc. Omówi niezbędną pielęgnacje do wykonania trwałego makijażu skóry. Zaprezentuje suchą technikę wykończenia skóry przy zachowaniu lekkości. Nauczy Was jak uzyskać efekt bluru pod okiem i na twarzy oraz trójwymiarowego konturowania, rozświetlenia skóry

Aleksandra Rakowska
BROWS MASTERCLASS

Aleksandra Rakowska w branży beauty działa od 10 lat, a od 3 lat jest stylistką brwi oraz szkoleniowcem. Wyróżnia ją naturalny styl makijażu oraz perfekcyjne brwi dopasowane do urody klientki. Ola nauczy Was wykonywać idealny makijaż brwi. Jako trenerka stylistek brwi ma doświadczenie w uczeniu malowania brwi bez potrzeby wykonywania wielu kresek na twarzy czy rysunku wstępnego. Swoje techniki przełoży na makijaż i zaprezentuje je Wam podczas swojego Masterclass.

lub zapoznaj się z pełnym opisem wydarzenia😉

Poza Makijażem

Marta Krawczyk
WYKŁAD – JAK POZYSKAĆ KLIENTA W SOCIAL MEDIACH

Zastawiasz się jak wykorzystać social media, aby nie tylko zbudować zaangażowaną społeczność, ale również zwiększać bazę swoich klientek? Marta powie Ci na czym się skupić. A dokładniej – jak powinien wyglądać profil, ile wydawać na reklamę i jak ją przygotować samemu. Będzie to skondensowana wiedza, która pozwoli Ci zoptymalizować czas pracy i maksymalizować efekty.

Marta Tymoszewicz
TRENINGI BODYART

BODYART® to holistyczny trening, który oddziałuje zarówno na ciało, jak i umysł, a całość podsumować można myślą przewodnią słuchania siebie, odnajdywania psychicznej i fizycznej harmonii oraz równowagi. MARTA – Instruktorka oraz szkoleniowiec w swojej branży. Związana ze sportem od 20 lat. Trenuje kobiety w sposób holistyczny i funkcjonalny z naciskiem na dobre samopoczucie i długie życie w zdrowiu. Jej flagowymi treningami są BODYART oraz pilates, które prowadzi w swoim Atelier.

Panel Dyskusyjny

 

Podczas drugiej edycji Panel Dyskusyjny skradł Wasze serca. Przez liczne pytania i rozmowy przedłużyliśmy go aż o godzinę 😀 To niezastąpiona forma przekazania doświadczeń prelegentów.
Panel dyskusyjny z udziałem prelegentów, w którym makijażyści podzielą się swoimi doświadczeniami. Możesz nauczyć się na błędach innych i uniknąć nieprzyjemnych konsekwencji. Dzięki różnym, często podzielonym zdaniom poznasz różne perspektywy jednej sytuacji. Poruszymy tematy, na które ciężko znaleźć odpowiedzi, problemy, z którymi boryka się każda z nas. Skoro będzie to dyskusja nie zabraknie czasu na pytania oraz wypowiedzi uczestników.

Podczas rozmów poruszymy różne aspekty pracy z klientem. Jest to temat, bez którego nie da się prowadzić biznesu makijażowego. Od pozyskiwania klientek po otoczkę obsługi oraz form pracy z różnym klientem.

Goście na scenie: Aleksandra Kaj, Ewelina Krasoń, Kaja Karpienko, Adrian Świderski, Klaudia Jóźwiak, Karolina Mikołajczyk, Aleksandra Rakowska

Integracja

Stawiamy na integrację makijażystów oraz wzajemne wspieranie się.

Prelegenci oraz uczestnicy będą mieszkać w Uroczysku przez cały okres trwania Exclusive Makeup Holidays. Na koniec warsztatów odbędzie się zamykająca Gala. Te warsztaty to świetna okazja na poznanie nowych osób z branży, wymienienie się doświadczeniami i inspirowanie się wzajemnie. Ale przede wszystkim Makeup Holidays to przeżycie holistyczne i piękne.

Ilość osób miejsc jest ograniczona. Zostały ostatnie bilety!

W cenie biletu

– 3 noclegi w przepięknym i luksusowym Uroczysku Siedmiu Stawów
– Dostęp do SPA by l’Occitane – basen, sauny
– Pełne wyżywienie przygotowane przez szefa kuchni Uroczyska (3 posiłki/dzień + przerwy kawowe podczas zajęć)
-6 Makeup Masterclass,
– Panel dyskusyjny z prelegentami,
– Wykład z zakresu pozyskiwania klientów social mediach,
-Codzienne zajęcia BodyArt
– Uroczysta GALA na zakończenie warsztatów
– Alkohol
– Zapewniony dojazd z Wrocławia oraz powrót (dla chętnych)
– Udział we wszystkich zajęciach w programie
– Pełny GiftBag od partnerów
– Zniżki do partnerów
– Dyplom uczestnictwa w EMH

Potrzebujesz czasu? Raty 0%- bez dodatkowych kosztów

Co 4 uczestniczka Makeup Holidays wybiera taką opcję❤

Jak to działa?

Wystarczy, że przy zakupie biletu wybierzesz płatność raty “PayU 0%”. Dzięki tej opcji Twoja płatność zostanie rozłożona na 10 lub mniej równych rat. Taka metoda zakupu nie wiąże się z żadnymi dodatkowymi opłatami po stronie kupującego. Jedynym warunkiem, jest wypełnienie wniosku ratalnego oraz pozytywna decyzja banku. Wszystkie formalności z tym związane potrwają nie więcej niż 15 min.

W przypadku braku akceptacji ze strony banku zamówienie zostanie anulowane, co daje możliwość ponownego zakupu przy użyciu innej metody płatności

Opinie

Odwiedź instagrama Exclusvie Makeup Holidays!