Exclusive Makeup Holidays 1 – 2021

Wideo z pierwszej edycji 19-21.07.2021

Program

Dwa dni pełne warsztatów i rozwoju. W tym aż cztery bloki zajęć dające mnóstwo wiedzy z zakresu makijażu, pracy z klientem, robienia zdjęć, stylizacji włosów, marketingu oraz radzenia sobie w social mediach.
Do tego wszystkiego uroczysta kolacja integracyjna oraz poranna joga.

3x makeup masterclass & warsztaty praktyczne na modelkach

Dla kogo?

Dla makijażystów szukających inspiracji i rozwoju. Osób chcących poznać nowe techniki makijażu, rozwinąć konto w social mediach oraz umieć robić piękne zdjecia swoich prac. Głodnych poznania osób z branży i przeżycia przygody w pięknych okolicznościach.

Miejsce

To wszystko odbędzie się w przepięknym Pałacu Mojęcice z XVII w. pod Wołowem, położonym między Wrocławiem, Legnicą, a Lesznem. Miejsce kojące swoją ciszą, z dala od miasta. Wokół Pałacu znajduje się niewielki park z fosą, a w środku znajdziemy przepiękne, odnowione wnętrza z zachowaniem oryginalnych elementów architektury z dawnych lat. Ponadto Pałac słynie ze swojej wyśmienitej Restauracji oraz własnej produkcji serów. Podczas Exclusive Makeup Holidays wszyscy uczestnicy będą mieli okazję kosztować dania z Menu przygotowanego specjalnie dla Was przez Szefa Kuchni.

Energia tego miejsca uspokaja, pozwala oczyścić głowę oraz czerpać inspirację z dopracowanych wnętrz i otaczającej przyrody.

Makeup Masterclass

Monika Urbanik
MASTERCLASS WITH MONIKA URBANIK
Monika zaprezentuje makijaż z cieniami satynowymi i matowymi, własny sposób na kreskę i efekt na twarzy Blur & Photoshop.
Ewelia Krasoń
MASTERCLASS WITH EWELINA KRASOŃ
Ewelina zdradzi tajniki makijażu gwiazd i sekrety idealnego makeupu pod kamerę. Pokaże jak wykonać look, który dobrze się fotografuje.
Kaja Karpienko
MASTERCLASS WITH KARKAJA
Kaja pokaże Makeup Upiększający przy użyciu własnych technik "iluzji w makijażu". Przedstawi pielęgnacyjne tricki oraz efekt trwałego glow.

Warsztaty rozwojowe

Magdalena Zięba
STYLIZACJA WŁOSÓW
Magda poprowadzi warsztaty ze stylizacji włosów. W prosty sposób nauczy jak zrobić piękne, nowoczesne fale klientce lub modelce. Zwróci uwagę na prawidłową technikę oraz utrwalenie fryzury. Doglądnie Waszych prac podczas warsztatów praktycznych.
Marta Krawczyk
BUDOWANIE MARKI OSOBISTEJ
Podczas szkolenia opowie jak spójnie budować własną markę. Nauczy Was wykorzystać potencjał social mediów oraz opowie czym jest strategia i dlaczego warto ją mieć. Przekaże praktyczną wiedzę dotyczącą wizualnych aspektów profilu na Instagramie, a na koniec przeprowadzi ćwiczenie wynoszące Wasz marketing na wyższy level.
Magda Bąkowska
PRACA Z CIAŁEM I UMYSŁEM
Magda rozbudzi Wasze ciała porannymi zajęciami jogi oraz nauczy jak radzić sobie ze stresem poprzez ćwiczenia oddechowe.

Integracja

Stawiamy na integrację makijażystów oraz wzajemne wspieranie się. Ilość osób na warsztatach będzie ograniczona. Prelegenci oraz uczestnicy będą mieszkać w Pałacu przez cały okres trwania Exclusive Makeup Holidays. Na koniec drugiego dnia odbędzie się uroczysta kolacja integracyjna ze specjalnie przygotowanym Menu. Te warsztaty to świetna okazja na poznanie nowych osób z branży, wymienienie się doświadczeniami i inspirowanie się wzajemnie.

W cenie biletu

2 noclegi w przepięknym Pałacu Mojęcice

2-dniowe wyżywienie przygotowane przez szefa kuchni Pałacu Mojecice

Uroczysta Kolacja Integracyjna na zakończenie warsztatów

Udział we wszystkich zajęciach w programie

Masterclass Moniki Urbanik

Masterclass Eweliny Krasoń

Masterclass Kai Karpienko

Nauka czesania perfekcyjnych fal

Zajęcia z marketingu i social mediów

Praktyka na modelkach pod okiem prelegentów

Modelki na zajęcia praktyczne

Stanowiska makijażowe do pracy podczas zajęć praktycznych

Poranna Joga i zajęcia oddechowe

Powitalny GiftBag

3 certyfikaty z Masterclass

Dyplom uczestnictwa w E.M.H.